Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Sławica - Oferty sprzedaży domów

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Cienista

Sławica,wielkopolskie

329 000 zł46 m² 7 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:318 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego domku rekreacyjnego o powierzchni 45,5 m , położonego w Sławicy, około 40 minut od Poznania. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piękna

Sławica,wielkopolskie

690 000 zł89 m² 7 791,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

! rezerwacja! Szukasz wyjątkowego domu dla swojej rodziny ? Chciałbyś otaczać się przyrodą i bujną zielenią ? A może marzą Ci się codzienne spacery nad jezioro ? Zapraszam Cię do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Pszczółki

Sławica,wielkopolskie

470 000 zł81 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:542 m²

W miejscowości Sławica, oddalonej 35 km od Poznania, na skraju Puszczy Zielonka, przy lesie, wśród jezior, sprzedam dom. Piętrowy, podpiwniczony, po pełnej renowacji ( nowe okna, drzwi, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sławica,wielkopolskie

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

real estate Oto opowieść o unikalnym domu położonym w otulinie Puszczy Zielonka, który jest nie tylko przestrzenią do życia, ale połączeniem luksusu, nowoczesności, designu, wygody oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sławica

Sławica,wielkopolskie

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sławica

Sławica,wielkopolskie

285 000 zł70 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:593 m²

Jeśli kiedykolwiek, choć przez moment marzyliście o ciszy i spokoju w sąsiedztwie lasu a zarazem, gdyby naszła Was ochota aby skorzystać z propozycji dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Cienista

Sławica,wielkopolskie

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli szukasz klimatycznego miejsca na weekendowe wypady i wakacje, tuż przy lesie i czystym jeziorze, a do tego blisko Poznania - ta oferta jest dla Ciebie! Gotowy do wejścia, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzezińska

Sławica,wielkopolskie

819 000 zł164 m² 4 993,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jest zarezerwowany do 18.03.2022r!Zainteresowane osoby proszę o kontakt po tym terminieGotowy do zamieszkania dom wykonany w bardzo wysokim standardzie blisko jeziora, lasu i PKP! Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Sławica,wielkopolskie

239 000 zł65 m² 3 676,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferta od osoby prywatnej bez pośredników. Na sprzedaż zjawiskowa działka w Sławicy koło Skoków, 35 km od Ronda Śródka w Poznaniu. Jest to otulina Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Promienista

Sławica,wielkopolskie

279 000 zł72 m² 3 848,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Każdy z nas marzy o choćby chwilowej ucieczce od miejskiego zgiełku i smogu, o życiu bliżej przyrody, w spokojnym miejscu, gdzie powietrze jest czyste, a słowo "relaks".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sławica

Sławica,wielkopolskie

260 000 zł110 m² 2 355,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Dom Z tarasem W sławicy Polecam zakup parterowego domu jednorodzinnego, wolnostojącego o kubaturze użytkowej 110,36 m kw. Budynek został posadowiony na zadbanej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sławica

Sławica,wielkopolskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 676 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika- gwarancja bezpiecznej transakcji. Dom wolnostojący o pow. 160,65m2, częściowo podpiwniczony. Na parterze pokój dzienny z wyjściem na taras, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzezińska

Sławica,wielkopolskie

539 000 zł160 m² 3 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom W puszczy zielonce, w którym czujesz się jak na wakacjach Polecam do zakupu uroczy ciepły dom 160 m2 pow użytkowej+ wiele różnych innych pomieszczeń ,zbudowany na działce 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gacka

Sławica,wielkopolskie

195 000 zł120 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:710 m²

Oferuję na sprzedaż uroczą działkę rekreacyjną z domem nad jeziorem Gackim w Sławicy. Nowa cena: 195 000 pln (do negocjacji) więcej na: www. dzialka-slawica. pl Działka położona jest we.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij